1. Polska
 2. Command™
 3. Inspiracja
 4. Pomysły na urządzenie pokoju w akademiku

Pomysły na urządzenie pokoju w akademiku

Sypialnia z dekoracjami

Dostosuj wynajętą przestrzeń do własnych potrzeb dzięki rozwiązaniom montażu bez niszczenia powierzchni Command™

 • Przeprowadzasz się do akademika lub wynajmowanego mieszkania? Jeśli tak, prawdopodobnie szukasz pomysłów na ich udekorowanie, które nie wymagają proszenia taty o wiertarkę lub kupowania puszki farby, a w konsekwencji utraty kaucji! Dobre wieści. Dekorowanie swojego pokoju w akademiku i przygotowywanie go na cały rok ciężkiej nauki stało się o wiele łatwiejsze dzięki Command™.


  Command™ samoprzylepne rzepy i haczyki pozwalają na powieszenie różnych elementów typowego wystroju pokoju w akademiku, w tym ramek, zdjęć, dekoracji, światełek i wielu innych, bez potrzeby wykorzystywania gwoździ, śrub czy pinezek. Kiedy nadejdzie czas wyprowadzki lub po prostu najdzie Cię ochota na zmianę, możesz usunąć dekoracje ze ścian bez pozostawiania śladów ani uszkodzeń. Więc niezależnie od tego, czy przeprowadzasz się do akademika, wynajmujesz lokal, mieszkasz gdzieś krótkoterminowo, czy po prostu brak Ci zdecydowania i potrzebujesz inspiracji do pokoju, mamy dla Ciebie rozwiązanie pozwalające dekorować i organizować przestrzeń bez uszkodzeń.

Najlepsze wskazówki dotyczące dekorowania pokoju w akademiku

 • Ładna sypialnia
  Twoja przestrzeń, Twoje miejsce

  Od najmodniejszych miejsc po najbardziej dziwaczne przestrzenie, wyróżnij się z tłumu i udekoruj swój pokój w akademiku lampkami, niezbędnymi elementami garderoby, chorągiewkami, zdjęciami, roślinami i wieloma innymi rzeczami. Produkty Command™ obejmują haczyki, klipsy i rzepy, aby utrzymać dekoracje ścienne na swoim miejscu. W późniejszym czasie możesz zostawić ściany w stanie, w jakim je zastano.

 • Rozwiązania do organizacji łazienki
  Pozbądź się bałaganu w łazience

  Idealne do wyłożonych kafelkami ścian i mokrych powierzchni, haczyki i organizery łazienkowe Command™ oznaczają koniec z upuszczaniem mydła, a wszystkie Twoje osobiste przybory toaletowe znajdują się w jednym miejscu, z dala od tych należących do innych osób! Trzymają się mocniej niż przyssawki, aby mieć pewność, że wszystko, czego potrzebujesz, znajduje się pod ręką przy zlewie, prysznicu lub wannie.

 • Kreatywne wieszanie obrazów
  Powieś wszystko

  Stwórz alternatywną tablicę korkową do swojego pokoju w akademiku za pomocą samego sznurka i haczyków do wieszania ozdób Command™. Łącz zdjęcia, notatki i inne wspomnienia oraz ważne przypomnienia! Użyj małych haczyków z metalowym uchwytem Command™, aby uzyskać ekscentryczny wygląd, a klipsy Command™ pozwolą Ci powiesić plakaty lub wydruki, które można łatwo zmienić. Stworzone przez blogerkę wnętrz Annę Łysik z „Don't Cramp My Style”.

 • Strefa do nauki z przedmiotami trzymanymi przez haczyki i rzepy Command
  Bądź najlepszą osobą do wspólnej nauki

  Niezależnie od tego, czy chcesz urozmaicić przestrzeń do nauki w swoim pokoju w akademiku, czy w domowym biurze w wynajętym mieszkaniu, dzięki gamie produktów Command™ i kilku tanim akcesoriom możesz łatwo stworzyć inspirującą i zorganizowaną strefę do nauki, bez bałaganu lub uszkodzeń. Spróbuj przykleić swoją najnowszą wersję tekstu i notatki z burzy mózgów, aby uzyskać trwały efekt!

 • Haczyki i rzepy Command™ na ścianie w kuchni
  Uporządkuj kuchnię.

  Bez względu na to, jak trudne może być utrzymanie czystości i porządku na kuchennych powierzchniach roboczych we wspólnym mieszkaniu, haczyki Command™ to idealny sposób na wykorzystanie miejsca na ścianach i szafkach oraz powieszenie i schowanie przyborów.

  Jeśli wieszasz zegary, kalendarze lub ramki, produkty Command™ są idealne, aby dodać odrobinę koloru do zwykłej kuchennej ściany czy upiększenia wspólnej przestrzeni życiowej.

 • Plakaty i tablice spotkań
  Przechowywanie stało się proste

  Nie pozwól, aby pudełka do przechowywania zajęły wszelkie płaskie powierzchnie dzięki temu prostemu rozwiązaniu! Pozbądź się bałaganu w akcesoriach do makijażu i nie tylko za pomocą kilku artykułów do przechowywania i produktów Command™. Powieś druciane stojaki bez uszkodzeń za pomocą przezroczystych haczyków Command™. Do pudełek użyj po prostu rzepów do wieszania ramek Command™.


Poznaj ofertę produktów Command™:


Chcesz dowiedzieć się więcej lub sprawdzić, gdzie kupić produkty?