1. Polska
 2. Command™
 3. Inspiracja
 4. Zorganizuj swoją przestrzeń z haczykami Command™

Wieszaki na ubrania, haczyki na ścianę i wiele więcej – zorganizuj swoją przestrzeń dzięki rozwiązaniom do wieszania Command™.

Organizowanie przestrzeni w domu jest teraz łatwe i nie wymaga niszczenia powierzchni dzięki haczykom i rozwiązaniom do wieszania Command™.

Kobieta siedzi na blacie kuchennym

Organizowanie bez uszkodzeń – dokładnie tak jak w TV.

Kliknij, aby obejrzeć reklamę!

Pięknie zorganizowane i schludne przestrzenie – bez uszkodzeń!

Wykorzystaj doskonałe rozwiązania do organizacji domu w postaci haczyków Command™, które nie niszczą powierzchni. Zostały one zaprojektowane w taki sposób, aby mocno przylegać do różnych powierzchni, w tym pomalowanych ścian, płytek, szkła, plastiku i gładkiego drewna, dzięki czemu możesz z łatwością zorganizować przestrzeń na ścianach, w szafkach, łazienkach i miejscach pracy. Zmaksymalizuj przestrzeń bez narzędzi, gwoździ i niszczenia
powierzchni – sprytne rozwiązanie, którego potrzebujesz!

Produkty Command™ to nie tylko haczyki samoprzylepne – to rozwiązania, które pozwalają Ci swobodnie zmieniać koncepcje wystroju i przenosić dekoracje. Są one dostępne w szerokiej gamie wzorów dopasowanych do Twojego indywidualnego stylu i wystroju. Mają także różne rozmiary i są w stanie udźwignąć zadziwiające ciężary. Dzięki temu możesz uporządkować i elegancko zorganizować swój dom bez obawy o uszkodzenie ścian.

 • Organizowanie szafek kuchennych za pomocą rozwiązań Command™
  Szafki kuchenne marzeń

  Uporządkuj wystrój i zmaksymalizuj przestrzeń w szafkach. Haczyki Command™ świetnie sprawdzają się na drzwiach i powierzchniach szafek oraz pozwalają na wykorzystanie każdej przestrzeni – dzięki nim możliwości organizowania stają się nieograniczone. Nie są potrzebne żadne narzędzia, wystarczy je przykleić i zaczekać godzinę, aby móc zawiesić przedmioty w kuchni.

 • Rozwiązania Command™ to kreatywność bez bałaganu
  Kreatywność bez bałaganu

  Produkty Command™ pozwolą Ci z łatwością stworzyć kryjówkę, w której dzieci będą mogły się uczyć, bawić lub zagłębić w magiczny świat. Niezależnie od tego, czy wieszasz ich ulubiony obrazek, płaszcze, torby czy inne przedmioty, możesz stworzyć dla nich idealne miejsce do poszerzania wyobraźni. A co najlepsze, gdy przyjdzie czas na zmiany, możesz je zdjąć bez uszkadzania ścian.

 • Stwórz schludne miejsce pracy za pomocą rozwiązań Command™
  Porządek w miejscu pracy to porządek w głowie

  Produkty Command™ pozwolą Ci na stylowe i funkcjonalne odświeżenie miejsca pracy. Ze względu na łatwość zawieszenia i brak ryzyka uszkodzenia powierzchni możesz udekorować i zmienić wystrój miejsca pracy według własnego uznania, tak by ono pracowało dla Ciebie.

 • Stwórz idealne miejsce do przechowywania akcesoriów dla zwierząt za pomocą rozwiązań Command™
  Stwórz idealne miejsce do przechowywania akcesoriów dla zwierząt za pomocą rozwiązań Command™

  Niezależnie od tego, czy nadszedł czas na karmienie, spacer, czy zabawę, warto mieć pod ręką wszystkie akcesoria dla zwierząt. Haczyki Command™ umożliwiają łatwe przechowywanie i organizowanie wszystkich rzeczy dla zwierząt bez powodowania szkód w domu.

Cztery rozwiązania Command™ do organizowania domu, bez użycia narzędzi!

 • Nasze uniwersalne haczyki są dostępne w różnych kształtach oraz rozmiarach i znajdują zastosowanie w całym domu. Płaszcze, torby, przybory kuchenne, a nawet cięższe przedmioty takie jak drabinki – zbierz wszystkie przedmioty z podłogi i powieś je na ścianie. Nasze haczyki są w stanie udźwignąć od 225 g do 3,4 kg.

 • Skorzystaj z wielu sprytnych rozwiązań Command™, dzięki którym możesz mieć przedmioty gospodarstwa domowego, takie jak miotły i mopy, wieszaki na ubrania, a nawet butelki z rozpylaczem, zawsze pod ręką.

 • Haczyki dekoracyjne Command™

  Haczyki dekoracyjne

  Eleganckie metalowe i ozdobne haczyki Command™ idealnie sprawdzają się podczas dekoracji korytarzy czy przestrzeni mieszkalnych. Można na nich powiesić płaszcze i torby o wadze do 3 kg.

 • Haczyki łazienkowe i pojemniki kąpielowe Command™

  Haczyki i pojemniki łazienkowe

  Wodoodporne paski mocujące są odporne na działanie wody i wilgoci. Idealne sprawdzają się w przypadku łazienek i kabin prysznicowych. Nasze haczyki i pojemniki łazienkowe pozwolą Ci utrzymać porządek w ręcznikach, szlafrokach i przyborach toaletowych.


Najlepsze porady dotyczące organizacji – zobacz nasze ulubione porady Command™.

 • Przechowuj niezbędne rzeczy dokładnie tam, gdzie ich potrzebujesz
  Niezbędne rzeczy pod ręką!

  Gdzie podziała się ta chusta, maseczka, klucze, zabawka? Lista rzeczy, które gubimy, nie ma końca. Haczyki Command™ idealnie sprawdzają się w przypadku gładkich powierzchni, takich jak płytki i plastik, dzięki czemu masz pod ręką wszystkie niezbędne rzeczy dokładnie tam, gdzie ich potrzebujesz!

 • Gdy masz niewiele miejsca skorzystaj z małych haczyków Command™
  Przestrzeń do rozwoju

  Stwórz żywą ścianę i pozwól rozrosnąć się ulubionym roślinom. Małe haczyki Command™ są niewielkie i dyskretne, dzięki czemu możesz wyeksponować roślinę lub element dekoracyjny bez potrzeby wiercenia dziur w ścianach!

 • Haczyki Command™ mają szerokie zastosowanie
  Jeden haczyk, wiele zastosowań!

  Nasze najlepiej sprzedające się średnie haczyki Command™ można wykorzystać w całym domu na wiele sprytnych sposobów. Haczyki można zawiesić do góry nogami lub pod kątem, aby uzyskać jeszcze więcej systemów przechowywania – od worków na śmieci po pokrywki garnków i patelni. Doskonale sprawdzają się także w przypadku ozdobnych zasłon i lekkich karniszy.

 • Użyj haczyków Command™ do zawieszenia mioteł i mopów
  Potrzebujesz miejsca na miotłę?

  Twoje miotły i mopy przewracają się lub zajmują miejsce na podłodze? Butelki z rozpylaczem wypadają z szafki pod zlewem? Zawieś je na ścianach za pomocą naszego wieszaka na butelki z rozpylaczem lub bardzo popularnego uchwytu na szczotkę!


 • Osoba pokazująca, jak bezpiecznie i poprawnie zdjąć haczyki Command™

  Chcesz się upewnić, że używasz (i zdejmujesz) haczyki Command™ w prawidłowy sposób?

  Zajrzyj na naszą stronę z praktycznymi poradami, aby dowiedzieć się, jak należycie korzystać z haczyków Command™.

  Przygotowaliśmy samouczek wideo i przewodnik krok po kroku, które pokażą Ci, jak organizować, dekorować i zdejmować haczyki, nie uszkadzając ścian!

  JAK UŻYWAĆ HACZYKÓW COMMAND™

Zobacz nasze pomysły na organizację.

Dzięki haczykom Command™ możesz mieć wszystko pod ręką. Odmień swoją przestrzeń dzięki możliwości szybkiego zakładania i zdejmowania haczyków. Kliknij zdjęcia w poniższej galerii i znajdź inspirację wśród naszych pomysłów na organizację przestrzeni.

Często zadawane pytania dotyczące haczyków Command™

Masz pytania? Zapoznaj się z najczęstszymi pytaniami naszych klientów lub kliknij łącze, aby zobaczyć wszystkie często zadawane pytania.

 • Odczekanie godziny gwarantuje, że klej zdąży się już mocno związać i będzie miał odpowiednią przyczepność do ściany lub powierzchni, zanim zostanie na niej umieszczony jakiś ciężar. Po pierwszym zastosowaniu zawsze zalecamy zdjęcie ramki (Rzepy do wieszania obrazów Command™) lub haczyka (haczyki Command™) ze ściany, aby mocno docisnąć przez 30 sekund. Pozostaw na co najmniej jedną godzinę przed ponownym zawieszeniem.

 • Produktów Command™ nie należy używać na delikatnych lub papierowych tapetach. Mogą nie przylegać dobrze do niektórych tapet winylowych. Gama dostępnych tapet jest bardzo szeroka i niektóre z nich mogą być delikatne. Należy pamiętać, że klej Command™ jest tak mocny, jak łączenie kleju do tapet z tapetowaną powierzchnią.

 • Wystarczy podgrzać podstawę suszarką do włosów, aby zmiękczyć klej. Następnie użyj nici dentystycznej, aby delikatnie przeciąć piankę w celu zdjęcia haczyka lub wieszaka z powierzchni. Rozciągnij lub usuń pozostały klej.

Chcesz dowiedzieć się więcej lub sprawdzić, gdzie kupić produkty?