1. Polska
 2. Command™
Wykorzystanie haczyków i rzepów Command™ do stworzenia ściany ze zdjęciami

Dekoruj i organizuj z Command™

Zapomnij o gwoździach, śrubach, masach plastycznych czy brudzących klejach! Haczyki i rzepy Command™ mocno się trzymają i usuwają bez śladu – nie musisz się martwić, że uszkodzisz powierzchnię ściany.

 • Ikona przedstawiająca przekreślone narzędzia oznaczająca, że nie są wymagane żadne narzędzia

  Bez narzędzi

  Bez konieczności użycia wierteł czy narzędzi! Produkty Command™ można stosować na zróżnicowanych gładkich powierzchniach, w tym litych i pomalowanych ścianach, płytkach, szkle i drewnie.

 • Ikona wagi demonstrująca, że Command™ mocno się trzyma.

  Mocno się trzyma

  W produktach Command™ zastosowany jest klej, który trzyma się mocno tak długo, jak potrzebujesz. Możesz je usunąć bez pozostawienia śladów. Pamiętaj, aby odczekać godzinę przed powieszeniem przedmiotu i sprawdzić limit wagi na opakowaniu!

 • Ikona pokazująca, że haczyki i rzepy Command™ można usuwać łatwo i bez pozostawiania śladów

  Usuwa się bez śladu

  Łatwe do usunięcia – bez wiercenia! Wystarczy pociągnąć, aby usunąć bez pozostawiania dziur, śladów i bałaganu. Pamiętaj, aby powoli pociągnąć pasek równolegle do podłoża i usunąć produkt bez uszkodzenia powierzchni.

 • Ikona przedstawiająca 3M. Nauka. Logo Applied to Life

  Technologia 3M

  Produkty Command™ to połączenie wielu sprawdzonych technologii 3M z myślą o zapewnieniu produktów o najwyższej jakości. Dzięki technologii stretch release nasze haczyki i rzepy można usuwać bez uszkadzania powierzchni. Zastosowana w naszych rzepach technologia Dual-Lock™ zapewnia najwyższą wytrzymałość.

Wieszanie bez uszkodzeń

Produkty Command™ to nie tylko haczyki samoprzylepne – to rozwiązania, które pozwalają swobodnie zmieniać koncepcje wystroju i przenosić dekoracje. Są one dostępne w szerokiej gamie wzorów dopasowanych do Twojego indywidualnego stylu i wystroju. Mają różne rozmiary i można wieszać na nich przedmioty ważące nawet kilka kg. Dzięki temu możesz uporządkować i elegancko zorganizować swój dom bez obawy o uszkodzenie ścian.

 • Produkty Command™ użyte do stworzenia ściany ze zdjęciami
  Szukasz inspiracji?

  Aby Cię zainspirować, połączyliśmy siły z naszymi ulubionymi blogerami wnętrzarskimi, którzy stworzyli nowe i ekscytujące sposoby na personalizację Twojego wnętrza.

  Daj się zainspirować

 • Gama produktów Command™
  Poznaj naszą gamę produktów!

  Przeglądaj produkty marki Command™ i znajdź nowe rozwiązania do organizowania, dekorowania i świętowania – wewnątrz i na zewnątrz!

  Wyświetl wszystkie produkty

Znajdź produkty i inspiracje do swojego projektu!

 • Ikona ramki
  Zawieś obraz

  Nasze rzepy idealnie sprawdzą się do wieszania ramek i ozdób ściennych o wymiarach do 60 cm x 90 cm i masie 7,2 kg!

  Wieszanie obrazów – przewodnik krok po kroku

  Inspiracja do ścian z obrazami

 • Ikona symbolizująca organizowanie
  Zorganizuj swoją przestrzeń

  Nasza oferta uniwersalnych haczyków i organizerów umożliwia optymalne wykorzystanie przestrzeni bez wiercenia. Idealne do pięknie zorganizowanych kuchni, pomieszczeń gospodarczych i szafek. Dzięki nim zawiesisz wszystko, od mioteł i przyborów kuchennych po płaszcze i torby.

  Inspiracja do pięknie zorganizowanych przestrzeni

 • Ikona chorągiewek dekoracyjnych
  Tymczasowa dekoracja

  Nasza najnowsza gama repozycjonowalnych haczyków i klipsów Command Adjustables™ doskonale nadaje się do wieszania okazjonalnych dekoracji. Nie trzeba już ograniczać się podczas organizowania urodzin lub innych uroczystości, ponieważ po przyjęciu lub zakończeniu danego sezonu można zdjąć dekorację bez uszkadzania powierzchni.

  Haczyki i klipsy nie powodujące uszkodzeń podczas zmiany położenia

 • Ikona prysznica
  Zawieś przedmioty w łazience

  Nasze wodoodporne paski doskonale nadają się do łazienek, pod prysznic i wszelkich pomieszczeń, w których występuje wilgoć. Haczyki i organizery łazienkowe Command™ przeznaczone są do stosowania na płytkach, szkle i powierzchniach malowanych.

  Jak powiesić przedmioty w łazience bez wiercenia otworów w płytkach