1. Polska
 2. Command™
 3. Inspiracja
 4. Pomysły na świąteczne dekoracje

Pomysły na świąteczne dekoracje

Zapoznaj się z naszymi pomysłami na świąteczne dekoracje i znajdź inspirację dla własnego projektu!

Dekoracje świąteczne
Przygotuj dekoracje na święta

Jeśli szukasz nowych kreatywnych pomysłów na świąteczne dekoracje, które nie uszkodzą Twoich ścian, mamy coś dla Ciebie. Haczyki Command™ wytrzymają cały okres świąteczny, ale można je łatwo zdjąć, gdy nadejdzie czas na usunięcie dekoracji.

Poznaj nasze pomysły na dekoracje świąteczne

Przygotowanie dekoracji świątecznych nigdy nie było tak proste. Idealne do zawieszania lampek, skarpet lub wieńców, produkty Command™ pozwalają Ci wyzwolić kreatywność bez ryzyka – uszkodzenia ścian. Dekoracje pozostaną na miejscu przez cały okres świąteczny, wewnątrz i na zewnątrz, a kiedy zechcesz je zdjąć – nie pozostanie ślad po Command™! Wystarczy pociągnąć za pasek aby go zdjąć, nie pozostawiając śladów ani uszkodzeń. To niesamowite!

Dowiedz się, gdzie kupić!


4 sposoby na zawieszenie dekoracji świątecznych!

 • Dzięki haczykom samoprzylepnym przezroczystym Command™ mocowanie dekoracji nie będzie widoczne, co sprawi, że nic nie odwróci uwagi od Twoich ozdób! Do malowanych ścian i gładkich powierzchni – nie do tapet.

 • Metalowe haczyki Command™

  Metalowe haczyki Command™

  Haczyki dekoracyjne Command™ – wykonane z metalu lub jego imitacji – stanowią estetyczne wykończenie wieńców, skarpet i cięższych dekoracji. Może je zostawić na cały rok lub zdjąć po świętach.

 • Zewnętrzne haczyki Command™ są odporne na wodę i warunki atmosferyczne. Idealnie nadają się do zawieszania lampek i dekoracji zewnętrznych na PCV, szkle lub obrobionym drewnie!

Stwórz choinkę na ścianie zajmującą mało miejsca!

W salonie lub dowolnej innej niewielkiej przestrzeni, w której nie zmieści się tradycyjna choinka, powieś na ścianie girlandy świetlne ułożone w kształt świątecznego drzewka za pomocą przezroczystych haczyków samoprzylepnych Command™, aby stworzyć świąteczny nastrój. Wykonaj poniższe czynności, aby wcielić w życie inne pomysły na świąteczne dekoracje!

 • Taśma ScotchBlue™ na ścianie z haczykami samoprzylepnymi przezroczystymi Command™
  Krok 1

  Na ścianę naklej uniwersalną taśmę malarską ScotchBlueTM lub tę do delikatnych powierzchni starając się uzyskać kształt idealnie symetrycznej choinki. Haczyki Command™ do wieszania ozdób należy rozmieścić wzdłuż ukośnych krawędzi i rogów szablonu z taśmy. Ostrożnie usuń taśmę malarską, odklejając ją pod kątem.

 • Haczyki samoprzylepne przezroczyste Command™ z wiszącymi lampkami i bombkami na ścianie.
  Krok 2

  Weź lampki i nawlecz je na haczyki, aby otrzymać kształt choinki. Dodaj haczyki w miejscu, gdzie chcesz zawiesić największe bombki.
  Porada: jeśli używasz lampek na baterie, paski montażowe Command™ pozwolą Ci zawiesić pojemnik na baterie na ścianie – będzie go można łatwo zdjąć w celu wymiany baterii.

 • Pomysł na choinkę na ścianie przy użyciu haczyków samoprzylepnych przezroczystych Command™
  Krok 3

  Dodaj dodatkowe bombki i dekoracje, zwracając uwagę na siłę mocowania haczyków Command™. Jeśli chcesz zmienić dekoracje, po prostu pociągnij powoli pasek w dół, równolegle do ściany.

 • Pomysł na dekorację w postaci choinki na ścianie
  Krok 4

  Upiększ swoją choinkę za pomocą ulubionych dekoracji pasujących do Twojego wystroju. Dodaj drobiazgi lub adwentowe dodatki. Eksperymentuj z różnymi kształtami i szablonami!

  KUP TERAZ!


Najlepsze porady dotyczące dekoracji świątecznych przy użyciu haczyków Command™

 • Osoba wieszająca świąteczne dekoracje na ścianie

  Upewnij się, że powierzchnie są suche i wolne od kurzu lub wilgoci. Po założeniu odczekaj godzinę przed ponownym zawieszeniem dekoracji, aby klej całkowicie się związał.

 • Osoba wieszająca pudełko z bateriami do dekoracji świątecznych na ścianie

  Rzepy do wieszania obrazów Command™ mocno przywierają i idealnie nadają się do wieszania pudełek na baterie. Dzięki mocowaniu z podwójną blokadą można je łatwo zdjąć w celu wymiany baterii!

 • Dekoracje świąteczne wiszące na ścianie z przezroczystym haczykiem Command™

  Użyj haczyka i rzepa odpowiedniego do wagi i rodzaju danej dekoracji. Na opakowaniu znajduje się informacja o maksymalnym udźwigu produktu.

 • Osoba zdejmująca haczyk Command™ ze ściany

  Podczas zdejmowania przezroczystych pasków Command™ ciągnij je powoli i równolegle do ściany. Po pierwszym pociągnięciu chwyć haczyk wyżej, aby powtórzyć czynność. Zawsze trzymaj haczyk do momentu, aż rzep nie puści.

Jakie są zalety wieszania lampek i dekoracji za pomocą haczyków Command™?

 • Ikona Nie wymaga narzędzi
  Nie wymaga narzędzi.

  Nie są potrzebne specjalne narzędzia ani wiertła! Rzepy Command™ można stosować na różnych gładkich powierzchniach, w tym na malowanych ścianach, płytkach, szkle i drewnie. Nasze wodoodporne i zewnętrzne rzepy można stosować w każdych warunkach pogodowych.

 • Ikona wagi
  Mocno się trzyma.

  W rzepach Command™ zastosowany jest klej, który trzyma się mocno tak długo, jak potrzebujesz, a następnie możesz go usunąć bez pozostawiania śladów. Pamiętaj, aby odczekać godzinę na związanie się kleju i sprawdzić limit wagi haczyków na opakowaniu!

 • Ikona usuwania
  Usuwa się bez śladów.

  Łatwe do usunięcia – bez uszkodzeń! Wystarczy pociągnąć, aby usunąć bez pozostawiania dziur, śladów i bałaganu. Pamiętaj, aby powoli pociągnąć pasek do dołu, żeby usunąć produkt bez uszkodzenia powierzchni.

 • Logo blokady 3M
  Technologia 3M.

  Rzepy Command™, które łączą w sobie wiele sprawdzonych technologii 3M, cechują się wysoką wydajnością w przypadku wszystkich potrzeb związanych z organizacją i dekoracją.

Chcesz dowiedzieć się więcej lub sprawdzić, gdzie można kupić produkty Command™?